ZOPÁR SLOV O NÁS

Psycho Service, ako prvý na Slovensku, vám prináša miestnosť, kde sa môžete vyzúriť, vybiť sa, vo svete tiež známu ako Anger Room.

PSYCHOSERVICE je anti-stresové, duševno-relaxačné centrum zábavy, kde sa môžeš uvoľniť, vybiť zo seba stres, zlosť a negatívnu energiu. Pokiaľ máš v sebe nahromadený hnev, cítiš sa ako bomba pár sekúnd pred výbuchom, alebo nevieš ako zvládať a ventilovať svoju zlosť, tak BESNIAREŇ je ako šitá na mieru pre teba. PSYCHOSERVICE je miesto, kde si môžeš “dať opraviť svoju náladu”, tak, ako dáš do autoservisu svoje auto, keď je pokazené.

V Japonsku a v Amerike majú ľudia takúto možnosť vybitia si zlosti už dlho. Dokonca spoločnosť Google zariadila svojim zamestnancom takúto Besniareň priamo v práci. Podobné aktivity i miestnosti vznikli už aj v Čechách. BESNIAREŇ je miesto pre relax, je to adrenalínová zábava, ale hlavne netradičná forma anti-stresovej terapie. Všetko prebieha v špeciálne pripravenej miestnosti- Besniarni, pri tebou zvolenej hudbe.

BESNIAREŇ

V BESNIARNI ti pripravíme priestor, kde smieš rozbiť všetko, čo ti príde pod ruku. K dispozícii budeš mať rôzne predmety, ako taniere, poháre, fľaše, televízor, elektroniku,  nábytok, mobil!!!, vysávač, proste predmety každodenného charakteru, reálne veci, ktoré si určite aspoň raz v živote chcel chytiť a hodiť o stenu, alebo rozmlátiť, dokopať, proste “rozbiť na kašu”. V BESNIARNI si toto všetko môžeš dovoliť, bez obáv z polície, či porušenia zákona, môžeš sa v súkromí  vyzúriť, vykričať a dostať zo seba von všetok hnev a zbytočnú agresiu. Alebo sa môžeš len tak zabaviť , skutočne netradičným, na Slovensku úplne novým spôsobom a byť na chvíľu sám sebou...

Než to u nás prvý krát vyskúšaš, možno to pre teba bude vyzerať ako hračka, no poctivá demolícia je skutočne fyzicky náročná “fuška”. Preto je základný balík predmetov na rozbitie dômyselne  zostavený. K dispozícii sú rôzne demolačné nástroje, od kladiva, cez sekeru až po kyjak. Zaručene preto z demoličnej miestnosti odídeš síce unavený, ale zato s úsmevom na tvári! Rozbitie čohokoľvek v BESNIARNI má skvelý anti-stres efekt, nikomu pri tom neublížiš, a najlepšie na tom je, že nemusíš potom upratovať po sebe tú spúšť.

psycho_woman.jpg

KONTAKTUJE NÁS

DARUJEM ZA ODVOZ

volajte píšte 24/7

dohodneme sa čo kedy a kde

Psycho Service

PSYCHOSERVICE je anti-stresové, duševno-relaxačné centrum zábavy, kde sa môžeš uvoľniť, vybiť zo seba stres, zlosť a negatívnu energiu. Pokiaľ máš v sebe nahromadený hnev, cítiš sa ako bomba pár sekúnd pred výbuchom, alebo nevieš ako zvládať a ventilovať svoju zlosť, tak BESNIAREŇ je ako šitá na mieru pre teba.